O nás

Pro Workout Gym Prešov
Pro Workout Gym v Prešove založili v apríli 2017 majitelia už dlhodobo fungujúceho švajčiarskeho funkčného fitness centra.

Zakladatelia Ondrej a Samuel Piskura sú dnes profesionálni tréneri s úspešnou športovou kariérou v hokeji a vo futbale.

V Prešove je obrovské množstvo klasických fitness centier, ktoré ponúkajú stále iba to isté - stroje a trénerov. Pro Workout Gym nie je ďalšie obyčajné fitness centrum, Pro Workout Gym v Prešove znamená funkčné fitness centrum na dvoch podlažiach s výmerou 1300 m2, ktoré sa skladá z troch základných zón:

- skupinové tréningy
- kruhové tréningy a
- open gym

PWG REHAB - masáže a rehabilitácia

Zameriavame sa predovšetkým na funkčné tréningy s najnovším vybavením a profesionálnym personálom. V ponuke máme individuálne a kruhové tréningy, jumping, fitbox, body-form a mnohé iné. V rámci open gymu máte možnosť vyskúšať profesionálne zariadenia, ktoré nikde inde nenájdete.

Pravidelne organizujeme tzv. Boot Camp, ktorý spája dovolenku so športom. Raz ročne budete mať možnosť s nami vycestovať za športom na Teneriffe alebo do Chorvátska. Súčasťou nášho fitness centra je aj obchod s oblečením a s výživovými doplnkami.

Máme skúsenosti aj s prípravou profi športovcov a športových klubov, tak nás neváhajte kontaktovať.

Tešíme sa na Vás.

Športové centrum PWG

Pro Workout Gym je športové centrum, ktoré sa zameriava na funkčné, kruhové a skupinové tréningy pre všetky vekové kategórie.

čítajte viac o Pro Workout Gym

Kontaktujte nás

Pro Workout Gym
Budovateľská 34
080 01 Prešov
Slovensko

051 22 11 221
info@proworkoutgym.sk
Nájsť na mape Sleduj nás na Facebooku Sleduj nás na Youtube